הסרת שיער מכשיר

השנים השיטות להסרת שיער התפתחו והשתכללו עם השנים בזכות התקדמות הטכנולוגיה, וכיום מדינת ישראל נמצאת במקום גבוהה בהובלת הטכנולוגייה למטרת הסרת שיער.

מבצעים והנחות על הסרת שיער בלייזר ממכונים ורשתות מובילות

הרשמו כאן ועכשיו:

  https://merkaz-haor.co.il/wp-content/uploads/2020/02/הסרת-שיער-בליייזר.jpg

  הסרת שיער מכשיר

  השנים השיטות להסרת שיער התפתחו והשתכללו עם השנים בזכות התקדמות הטכנולוגיה, וכיום מדינת ישראל נמצאת במקום גבוהה בהובלת הטכנולוגייה למטרת הסרת שיער. עוצמתה של קרן אור במכשיר אי.פי. אל. היא נמוכה בהרבה מקרן הלייזר, אך נוצרה עוד טרם הופעת מכשיר הלייזר.  הסרת שיער במכשיר הבזקי אור אי.פי.אל אכן מועילה.  הסרת שיער IPL יכולה להיות מושלמת עבורכם בזכות הדגם החדש להסרת שיער בשיטת אי. פי. אל, במהירות ומקצועיות, לכל סוגי העור, גם לבעלי העור הכהה שבינינו.

  הסרת שיער מכשיר ה – IPLלשני המינים

  IPL משתמשת בדופק אנרגיה אינטנסיבי אחד המיועד למלנין, מה שהופך אותו ליעיל על שיער כהה וגס.

  איך בוחרים מכון הסרת שיער ואיך מחליטים מי מתאים לטיפולי לייזר ומי מתאים לטכניקת אי פי אל הסרת שיער?  מהי הדרך המועדפת להסרת שיער?

  אי פי אל הסרת שיער מתאים לכל סוגי השיער כחלופה זולה יותר לייזר. עם זאת, אם אתה רוצה הסרת שיער יעילה, במיוחד באזורים גדולים יותר ובעור כהה יותר, לייזר יעיל יותר.

  מה ההבדל בין מכשיר הלייזר לבין מכשיר האי פי אל הסרת שיער?

  אנרגיית האור נספגת באזורים של פיגמנט גבוה כמו שערות, אשר מחוממים באנרגייה גבוהה יחסית. החום פוגע בזקיק, מאט את צמיחת השיער ואף מונע אותה לחלוטין. ההבדל העיקרי בין מכשירי הסרת שיער בלייזר לבין טכניקת ה-   IPL הוא מקור האור המשמש לתהליך. IPL משתמשת באור גלוי רחב-ספקטרום ואילו הסרת שיער בלייזר מנצלת את המאפיינים הייחודים של לייזר.

  תכונות מיוחדות של ה – SHR ENTHAARUNGהסרת שיער מכשיר סופרנו

  למרבה הצער, לא ניתן לטפל באזורים מקועקעים. הצבעים המשמשים בקעקוע יכולים להגיב לטיפול ובכך יכולים להביא לשינוי צבע. בגלל זה, כל הקעקועים מכוסים בטיפול ונשארים בחוץ.

  הטכנולוגיה של הסרת שיער מכשיר סופרנו החדשני

  האנרגיה עוברת בצורה לא מזיקה דרך האפידרמיס והדרמיס עד שהיא מכה בזקיק השערה, המכיל פיר שיער וצפוף עשיר במלנין.

  מבולבלים? האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

   

  פוסטים אחרונים

  Follow Us

  קטגוריה

  חיפוש בתג