הסרת שיער מפשעות

החלטתם על הסרת שיער במשפעות? מזל טוב! מבולבלים ולא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו כאן בדיוק בעבורכם!

מבצעים והנחות על הסרת שיער בלייזר ממכונים ורשתות מובילות

הרשמו כאן ועכשיו:

  https://merkaz-haor.co.il/wp-content/uploads/2020/03/ibeauty6-432x720-1.jpg

  הסרת שיער מפשעות

   

  החלטתם על הסרת שיער במשפעות? מזל טוב! מבולבלים ולא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו כאן בדיוק בעבורכם!

  האם תרצו לקבל ייעוץ בהסרת שיער בלייזר במכונים מובחרים?

  בואו נדבר על שעווה

  לרובכם כנראה יש לפחות מושג מעורפל איך זה עובד. יתכן שתרצו לשבת לפני שתקראו את זה. אם לא, אל תאשימו אותנו בתגובה כלשהי שיש לכם. תהליך השעווה כולל התכה של שעווה חמה על העור. כן, שעווה חמה. שעם התקררותה היא נמשכת מעל  העור השעיר ומשאירה אותו חלק ואדמומי. שעווה מגיעה עם סיכון נוסף המכונה  הרמת עור. לכן אנו לא ממליצים על טכניקה זו.

  האופציה המוצלחת והחדשנית שאנו מעדיפים הינה לייזר, אך לעיתים האופרציה נשמעת מרתיעה

  לא אוהבים את השערות השולטות על גבי האזור המפשעתי האינטימי שלך? חושבים על הסרת שיער בלייזר, אך נבוכים מכדי לשאול על כך? כן, טיפוח אזור הביקיני הגברי כבר לא ספציפי למגדר, גם נשים וגם גברים בוחרים להסיר שיער מאזור זה! עכשיו גברים יכולים לקצור את היתרונות של הסרת שיער לאורך זמן אפילו באזור האינטימי ביותר שלהם ללא חשש וללא בושה. כמו נשים רבות שכבר בחר בהליך זה והובילו את המגמה הזו.

  הסרת שיער בלייזר- הטכניקה המועדפת עלינו

  הסרת שיער בלייזר לגברים ולנשים יכולה להיעשות תוך פחות משעה. לוקח רק10 עד 15 דקות לטיפול באזור האינטימי ביותר בגוף הגברי והנשי. תוגלו ללכת לים ולא לדאוג מפני שיערות סוררות שיצוצו במהלך הרחצה.

   

  הסרת שיער נקייה ללא חומרים נלווים

  הסרת שיער בלייזר מדהימה, היא לא משתמשת בג'לים ולכן היא לא משאירה שאריות כימיות או דביקים, ובניגוד לשיטות אחרות, היא לא יכולה להיכנס לזרם הדם או לבלוטות הלימפה, כך שהיא יכולה לשמש לאזורים רגישים אחרים כמו אזור איבר המין הגברי.

  סגנון ההסרה

  הסרת שיער בלייזר בתצורה הברזילאי הוא המועדף בישראל, הסרה ברזילאית מלאה שלא משאירה זכר לשיער הערווה. שיער המפשעות יעלם כלא היה לאחר מספר טיפולי לייזר חדשניים. הקפידו להגיע בזמנים הקבועים מראש על מנת שהטיפול יהיה אידיאלי

   

  הודעה הבאה

  פוסטים אחרונים

  Follow Us

  קטגוריה

  חיפוש בתג